Teoria - Witryna internetowa Aeroklubu Zagłębia Miedziowego i lotniska Lubin

Przejdź do treści

Menu główne:

Teoria

Szkolenie
Szkolenie teoretyczne dla kandydatów na pilotów szybowcowych i samolotowych w ośrodku szkolenia lotniczego ATO Aeroklubu Zagłębia Miedziowego odbywa się w pierwszych miesiącach każdego kolejnego roku. Rozkład zajęć szkolenia teoretycznego publikowany jest na naszych stronach zazwyczaj pod koniec listopada lub na początku grudnia danego roku. Zajęcia prowadzone są w soboty i niedziele w sali szkoleniowej na lotnisku Aeroklubu Zagłębia Miedziowego. Dla osób, które rozpoczną szkolenie praktyczne w Aeroklubie Zagłębia Miedziowego ukończenie szkolenia teoretycznego w naszym ośrodku jest niedopłatne.
Osoby, które nie mogą uczestniczyć w organizowanym przez nas szkoleniu teoretycznym w okresie zimowym mogą skorzystać z możliwości szkolenia korespondencyjnego przez Internet, oferowanego przez naszego partnera, którym jest ośrodek szkolenia teoretycznego ATO Avioner. W tym celu zachęcamy do wypełnienia poniżeszego formularza interentowego, którego zawartość zostanie przesłana do ATO Avioner.
W celu prawidłowego wypełnienia formularza należy wypełnić lub zaznaczyć wszystkie pola oznaczone gwizdką (*) przy etykietach a następnie wpisać kod zabezpieczający zanjdujący się na obrazku. Wysłanie formularza zostanie potwierdzone informacją, która ukarze się tuż po przetworzeniu formularza przez system.
Zapytanie o korespondencyjne szkolenie teoretyczne

 samolotowym
 szybowcowym
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego