Partnerzy - Aeroklub Zagłębia Miedziowego - Lotnisko LUBIN (EPLU)

Język polski
Logo AZM
Aeroklub Zagłębia Miedziowego
Organizacja Pożytku Publicznego
Lotnisko publiczne Lubin
Przejdź do treści

Partnerzy

Lista Firm, Instytucji i Organizacji, które wspierają działalność statutową naszego Aeroklubu oraz te, z którymi współpracyjemy w celu realizacji naszej statutowej działalnośći.

Stowarzyszenie działające jako jeden z klastrów Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. DKL skupia firmy i instytucje stwarzając nowe możliwości dla branży lotniczej.
Aeroklub Zagłębia Miedziowego jest członkiem współzałożycielem Dolnośląskiego Klastra Lotniczego, któremu od 2014 roku patronuje Ministerstwo Gospodarki.

Biuro Handlowe RUDA Trading International Sp. z o. o.
Sprzedaż, produkcja, serwis i remonty maszyn górniczych i budowalnych. Autoryzowany dystrybutor i serwis firm: METSO, CDE, CDEnviro, GUNTHER, EDGE, SENNEBOGEN, VARMEER, BELL, MANITOU, KAISER, RED RHINO, RAMMER, BRETEC, MTU, DETROIT DIESEL, VM Motori, MERCEDES BENZ


Firma zajmująca się kompleksową organizacją imprez masowych. Events Factory jest organizatorem imprezy Cuprum Hits Festival, która odbywa się od 2018 roku na naszym lotnisku.

KAMNET Kamil Turoń
Dostawca usług telekomunikacyjnych, takich jak Internet i telefon. Świadczymy usługi na terenie powiatów: lubńskiego, polkowickiego, głogowskiego, wołowskiego i legnickiego, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Portal lotniczy o lataniu i lotnictwie.

Profesjonalne materiały foto i video z pokładu drona.
Wróć do spisu treści