AZM InfoBlog - Aeroklub Zagłębia Miedziowego - Lotnisko LUBIN (EPLU)

Przejdź do treści

PROGRAM Spotkania Przyjcaciół AZM

Aeroklub Zagłębia Miedziowego - Lotnisko LUBIN (EPLU)
Opublikowane według w 50-lecie AZM · 28 Sierpień 2018
Szanowni zaproszeni nasi Goście!
Przedstawiamy szczegóły Spotkania Przyjaciół AZM, które odbędzie się 1 września 2018 roku.
Impreza mam charakter pikniku rodzinnego, na który zapraszamy naszych przyjaciół, znajomych, koleżanki i kolegów...wraz z ich rodzinami. Na lotnisku przed naszym hangarem ustawimy dla Was ławy i stoły z parasolami, przy których można będzie usiąść i spożyć posiłek. Ze względu na różnorodność upodobań smakowych zachęcamy do zabrania ze sobą prowiantu wedle własnych upodobań. Będziemy starali się zapewnić Wam napoje w postaci kawy, herbaty czy wody mineralnej. Przed naszym hangarem ustawimy to na czym latamy. Będzie również możliwość obejrzenia statków powietrznych, które przybędą do nas gościnnie, zadawania pytań, słuchania opowieści lotniczych w wydaniu członków naszego stowarzyszenia. Będą również drobne gadżety, które dla Was ufundowaliśmy a w szczególności zaopatrzymy w nie dzieci.
Zaczynamy od godziny 11:00.
Nasi modelarze będą prezentowali swoje modele latające zdalnie sterowane a jednocześnie będą się odbywały loty zapoznawcze, które w tym dniu można będzie wykupić w promocyjnej cenie. Loty będziemy wykonywali szybowcami oraz samolotami i wiatrakowcem do godziny 14:30.
O godzinie 15:00 pokażemy Wam nasze statki powietrzne w locie w trakcie naszego normalnego, weekendowego treningu lotniczego.
Od 15:45 ponownie będziemy wykonywali loty zapoznawcze, aż do godziny 17:30.
O 19:00 rozpoczniemy koncert bluesowy w naszym hangarze w towarzystwie naszych staktów powietrznych tam się znajdujących, którym zakończymy imprezę.Wróć do spisu treści