AZM InfoBlog - Aeroklub Zagłębia Miedziowego - Lotnisko LUBIN (EPLU)

Przejdź do treści

Jubileuszowe Zawody w Celności Lądowania 2018

Aeroklub Zagłębia Miedziowego - Lotnisko LUBIN (EPLU)
Opublikowane według w AZM · 24 Wrzesień 2018
Tags: celność2018
W dniu 6 październiak 2018 roku (sobota) o godzinie 8:00 na terenie naszego lotniska w Lubinie (EPLU) rozpoczną się Jubileuszowe Zawody w Celności Lądowania A.D. 2018. W przypadku złych warunków pogodowych zawody rozegrane zostaną z jednodniowym przesunięcięm, tj. 7 października (niedziela) 2018 roku również o godzinie 8:00. W związku z jubileuszowym charakterem tegorocznych zawodów w celności zapraszamy do udziału w nich dwuosobowe załogi z innych aeroklubów, które powinny zgłosić akces swojego uczestnictwa wysyłając wiadomość na adres e-mail: celnosc.2018@eplu.eu, podając imię i nazwisko uczestników oraz przynależność aeroklubową. Rywalizacja odbędzie się na szybowcach: Bocian i Puchacz. Uczniowie piloci oraz zaproszeni goście, nie będący członkami personelu lotniczego mogą wziąć udział w zawodach wyłącznie z "bezpiecznikiem".
Po zawodach spotykamy się tradycyjnie na terenie rekreacyjnym AZM, czyli w bunkrze. Tam nastąpi ogłoszenie wyników zawodów, rozdanie dyplomów i nagród po czym przy ciepłej stwie i napojach będziemy wywoływali pogodę na następny rok.
Przypominamy wszystkim, że w naszym Aeroklubie sezon kończy się 31 grudnia a zaczyna 1 stycznia, czyli latamy przez cały rok. Żegnając sezon wiosenno-letni zaczynamy sezon jesienno-zimowy, w którym oprócz lotów na naszym lotnisku planujemy rozwijać swoje umiejętności lotnicze na fali w Aeroklubie Jeleniogórskim i na żaglu w GSS Żar.
Wróć do spisu treści